:: درباره ما

Vadaad Communications Development Co

“وداد به معنی دوستی است”

 

شرکت وداد در سال ۱۳۹۵ توسط جمعی از مدیران باتجربه در زمینه فناوری اطلاعات در کنار تیم منسجم و متخصص در کلیه خدمات IT و بخصوص خدمات سرویس اینترنت در بسترهای ADSL ، وایرلس، TD-LTE ، و فیبر نوری و همچنین خدمات تلویزیون اینترنتی شرکت آی سیما آغاز به فعالیت نمود.

 

این شرکت هم اکنون با بیش از ۵۰ پرسنل متخصص خدمات مختلفی از جمله فروش و پشتیبانی سرویس اینترنت ADSL شرکت مخابرات ایران، فروش و پشتیبانی سرویس تانوما شرکت مخابرات ایران، فروش و پشتیبانی سرویس تلویزیون اینترنتی شرکت آی سیما، فروش و خدمات TD-LTE ایرانسل، فروش انحصاری و پشتیبانی مودم های ADSL و GPON با برند U-Tel ، فروش انحصاری و پشتیبانی پریزهای تلفن مخصوص ADSL ( اسمارت کانکشن ) با برند یوز، خدمات اجرای تخصصی شبکه های رایانه ای اعم از کابلی، فیبر نوری و وایرلس را ارائه میدهد.

 

ارائه خدمات متمایز با بهترین کیفیت و با بهره گیری از به روز ترین تکنولوژی های موجود از اساسی ترین نکات خط مشی این شرکت است و بطور کلی تلاش بر آن است تا با ارائه سبد محصولات متنوع هرگونه نیاز مشتریان به اینترنت و خدمات مرتبط را به خوبی مدیریت و برطرف نماییم. پرسنل شرکت وداد همگی در راستای جلب رضایت حداکثری مشتریان تلاش می کنند و پذیرای هرگونه انتقاد نسبت به عملکرد خود و شرکت بوده و با انتقال انتقادات و پیشنهادات به مدیران مافوق خود در راستای رسیدن به اهداف حرکت خواهند نمود. بنابراین با انتقادات و پیشنهادات سازنده خود به هر یک از پرسنل، گویی آن را با مدیریت شرکت مطرح نموده اید و منتظر بهبود شرایط مورد نظر خود باشید.

ارتباط با شرکت وداد به طرق مختلف امکان پذیر است. شما می توانید با مراجعه به صفحه تماس با ما راه های ارتباطی با شرکت را ملاحظه بفرمایید.